[HABER] DAESUNG, BIGBANG'in Hayatını Nasıl Değiştirdiğinden ve Askere Gitmeden Önce T.O.P’ye Elveda Demesinden Bahsetti

[HABER] DAESUNG, BIGBANG'in Hayatını Nasıl Değiştirdiğinden ve Askere Gitmeden Önce T.O.P’ye Elveda Demesinden Bahsetti

Kısa süre önce Japonca solo albümü yayınlayacak olan BIGBANG'den Daesung, bir yerel medya organıyla röportaj gerçekleştirdi ve BIGBANG'ın 10 yıllık yıldönümü, solo faaliyetleri ve T.O.P'nin orduya katılımıyla ilgili dürüst düşüncelerini aktardı.

Daesung, BIGBANG'ın 10 yıllık yıldönümü projesi hakkında "Çok keyif vericiydi ve çok minnettarım" dedi. "Son 10 yılda hayranlarımdan ne kadar çok sevgi gördüğümü fark ettim ve tüm personele ve diğer herkese minnettarım" diye ekledi.

Röportajda "BIGBANG üyesi olmasaydın şimdi ne yapardın?" diye sorulduğunda komik bir cevap verdi. Şaka yollu olarak Daesung, "Annem vurulurken muhtemelen kumar oynardım" diye yanıtladı.

Ayrıca Daesung, "BIGBANG üyesi olduktan sonra hayatım tamamen değişti" dedi. Bir şarkıcı olmak için çalışıyordum, ama 10 yıldır sevilecek ve konser turları yapacak biri olacağımı hiç düşünmemiştim,’’ dedi.

Daesung şu anda Japonya'da D-LITE adı ile solo olarak çalışıyor. Solo hakkında sorulduğunda, "Solo sanatçı olmayı planlamadım" dedi. BIGBANG'de dahi, sadece diğer üyeleri arkadan destekleyen bir üyeydim, ancak Japon şirket CEO'su bir solo önermişti, bu şekilde başladım," dedi.

Ayrıca, BIGBANG üyesi T.O.P'nin askere alınmasından bahsetti. Daesung, "Askere alınmadan önceki gün onu aradım ve kendisine ‘’Güvende ol" dedim. O da bana "Solo çıkışın için seni destekleyeceğim" dedi. "Hiç de üzücü bir atmosfer değildi. Bu, her Koreli adamın yapması gereken bir şey," diye ekledi.

BIGBANG'deki rolüyle ilgili soru sorulduğunda ekibi dengeleyen bir üye olduğunu söyledi. Şaka yaparak, "Ekibi dengeliyorum, böylece G-Dragon, T.O.P, Taeyang ve Seungri kavga etmiyor," dedi.

Bu arada, Daesung’un 12 Nisan'da yeni mini albümü "D-Day" ı piyasaya sürülecek ve 15 Nisan'da ilk solo dome turnesine çıkacak.
EmoticonEmoticon