Daesung JELLY Dergisi Röportajı

[RÖPORTAJ] Daesung'un JELLY Dergisi Haziran Sayısı 2017'ye verdiği röportajından birkaç kesit.

Soru: Neden SNS hesabın yok?

Daesung: Son zamanlarda hayranlarım bana bunu çok soruyor. Fakat özel bir anlamı yok, genellikle fotoğraf çekmem ve özellikle söylemek istediğim hiçbir şey yok. Belki benim kişiliğim kendimle ilgili konuşan biri değildir ve ben de o kadar gayretli biri değilim. Sende görüyorsun, hayranlarla bağlantı kurmak istediğim şekil SNS aracılığıyla değil, kalpten kalbe olmalı!

Soru: 10 yıl sonra üyeler arasında bir şeyler değişti mi?

Daesung: Şu anda, TOP'un bizimle birlikte olamayacağı konusunda gerçekten çok yalnız hissediyoruz. Belki bir şekilde bununla bağlantılıydı ancak yaklaşık 2 yıl önceden bu yana hepimiz ''Seni seviyorum ~ '' veya '’Seni özledim ~ '' gibi sözlerle birbirimize olan sevgimizi sohbet odalarında ifade etmeye başladık. İlk başta 5 kişi olarak birbirimize sevgimizi göstermezdik. (gülüyor)

Soru: İmajın daima mutlu ''BÜYÜK GÜLÜMSE'', ama özelde kişiliğin nedir?

Daesung: Özel olarak çoğu zaman yalnızım. Evde tek olduğum günlerde dışarı çıkmam ve nadiren arkadaşlarımla bir araya gelirim. Birilerinin beklediği gibi kendim olduğum zaman gülmüyorum~

Soru: Özel hayatında ne yapıyorsun?

Daesung: Bazı röportajlarda SOL-san, ''D-LITE’ın özel hayatı hakkında en ufak şeyleri bilen kişiyim (biz?)'' der, ancak BIGBANG üyeleri arasında bile bununla ilgili birkaç farklı söylenti var. (gülüyor) Yurt dışına çıktığımızda veya gezi turlarında diğer üyeler gezerken ben videoları izlemek için otelde kalıyorum. Günlerim doluyken gizli bir şey yapmıyorum, sadece evde tembellik ediyorum.(gülüyor) LEGO inşa etmek, davul çalmak, şarap içmek, film izlemek gibi şeyler yapıyorum... Bu arada geçenlerde "Your Name"ı izledim! Görüntüler güzeldi ve eğlenceliydi, etkilendim.
EmoticonEmoticon