BLACKPINK x Moonshot Magazasında Özel Röportajı

Soru : Bize üyelerin cazibelerini söyleyin.

Jisoo: Lisa Korece'de iyi. Atasözlerini öğrendiğinde ve kullandığında çok tatlı.
Lisa: Bence ben Koreli oldum.
Jisoo: O Kore'nin domuz kemikli çorbasınıda içiyor haha.
Jennie: Muhtemelen Jisoo unni en büyük yanıltmaya sahip.  Gerçek hayatta esprilerle doludur, bir sürü şaka stilleri var, oyunlarıda sever , çok uyumludur.
Jisoo: Dün Weekly Idol çekimindeyken, onlar benim sahnede çok sert göründüğümü söylediler ama  ( gerçek hayatta) bebek gibiyim..Haha.. Herkes çok şaşırdı..

Soru : Çıkışınızdan sonra en zor an neydi?
Jennie : Bu röportaj boyunca çok heyecanlıyım. Çünkü bu bizim sajangnim'siz ilk röportajımız.

Soru : Çıkışınızdan sonra en unutulmaz an neydi?
Jennie: En eğlenceli an, hayranlarla buluştuğumuz zamandı.  Bir sürü insan bizi görmeye geldiğinde ben çok çekici ve heyecanlı hissettim.
Rose:  Hayranların geri-yorumları en inanılmaz andı. Hayranların yorumları çok samimiydi, beni çok rahatlattı.  Çok müteşekkirim.


Soru :  Bu albüm hakkında duymak istediğin şey var mı ?

Jisoo: "Playing with Fire' kareografiye yoğunlaşan bir şarkı.   Ben bizim performansımızın daha iyi olduğunu duymak isterim.   STAY akustik bir şarkıyken, bu tür müziğin bize uyduğunu duymayı isterim.

Soru :  BLACKPINK  ne tür bir grup olmak istiyor? 

Çıktığı zaman güzel bir karşılama alan bir grup olmak istiyoruz.  Biz hangi türleri gelirsek gelelim beğenilen bir grup olmak istiyoruz.

Soru: BLACKPINK’den başka bir isim ile çıkış yapma ihtimaliniz var mıydı?
Jisoo: Ah…bunu söylemem sorun olur mu? Aslında, neredeyse “PinkPunk” ismi ile çıkış yapacaktık. Bir de “Baby Monster” vardı, ihtimaller arasında en şok edici olan “Magnum”du.  İsmimiz değiştiğinde çok şaşırmıştım, ama neyse ki “BLACKPINK” olarak çıkış yaptık.

Soru: Debutunuzdan sonra değişen bir şey var mı?
Jisoo: Aslında, pek emin değiliz. Ben hala stajer gibi hissediyorum. Debuttan sonra yine pratik yapmak için pratik odasına gittik. İdealimiz hala aynı.

Soru: Son zamanlarda “3 Büyük Şirket Arasındaki Rekabet” hakkında üzerinize külfetli bir yük almış gibi hissetmiyor musunuz?
Jennie: Kazanma arzusundan çok, çıkış yapalı uzun bir süre olmadığı için öncelikle çeşitli aktiviteler sayesinde insanların bizi tanımasını sağlamamızın daha önemli olduğunu düşünüyorum.

Soru: “Playing With Fire”ın 7 listeyi süpürmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Jisoo: Tabi ki de çok minnettarız. Fazla aktivite ve sahne şovu yapamamamıza rağmen  şarkılarımızı dinleyen ve sevgisini veren herkese çok teşekkür ederiz.

Soru: Bu seneki çaylak ödülünü almayı bekliyor musunuz?
Jennie: Beklemediğimizi söylersek yalan olur. Eğer gerçekten biz alırsak, gerçekten… Gerçekten çok mutlu oluruz hehe.

Soru: “Whistle&Boombayah” performansları sırasında yaptığınız aktivitelerde hissettiğiniz eksiklikler var mı?
Jisoo: Emin değilim çünkü bizim çıkış parçalarımızdı, her şey bizim için yeniydi ilk deneyimimizdi ve birçok eksikliğimiz vardı. Bir dahaki sefere daha iyi bir iş çıkarmak için her eksik nokta üzerinde çalışarak çok fazla zaman harcadık. Ayrıca çok gergindik. Ekranlardan çok garip gözüktüğümü hissediyorum. Kendime güvenli bir şekilde size en iyi yanlarımı göstermek istiyorum.

Soru: Hatırladığınız bir hatanız var mı? 
Lisa: Jisoo unnie mikrofonu fırlatmıştı.
Jisoo: Hahaha, müzik programının provaları sırasında kareografide ellerimi döndürmem gereken bir kısım vardı kareografinin o kısmını yaparken mikrofon bir anda elimden fırladı. Daha sonraki seferlerde elim kıpkırmızı olana dek mikrofonu sıkıca tuttum.

Not: Röportajın devamını kaybettik.


EmoticonEmoticon