YGK + Modelleri Profilleri

Bu gönderimizde tüm YGK modellerinin biografilerini kısaca toparlamayı düşünüyoruz.Zamanla tüm modelleri tamamlayacağız.İsim : Kang Seunghyun / Hyoni Kang Doğum Tarihi : 22 Eylül 1987 Boy : 1,78 Çıkış yılı : 2008 YG K+ Giriş Tarihi : Eylül 2014 Konuk olduğu diziler ; 1. We Broke Up (CJ E&M Web-Drama) Rolü : Yoon Nina (2. Ana rol) 2. High Society (SBS) Rolü : Comeo (15. Bölüm) Konuk olduğu varyete şovları ; 1. Beauty Bible 2015 S/S (KBS) Rolü : MC 2. Off to School (JTBC) Rolü : Konuk (52-54. Bölümler) 3. Running Man (SBS) Rolü : Konuk (205 ve 318. Bölümler) 2008 yılında 19 yaşındayken Ford'un "Dünya'nın süper modeli" ödülünü kazanmıştır. Bu ödülü kazanan ilk Asyalı modeldir. Philip Lim, Nanette Lepore, DKNY, Halston, Michael Kors, Amanda Wakeley ve Karen Walker gibi isimlerle çalışıp çeşitli defilelerde boy göstermiştir. Ford modellik zamanından tanığı Yoon Aeri ile bir yer açıp çeşitli tasarımlar yapmıştır. 2012'de Hyoni'nin kendisinin yazıp, yönetmenliğini yapıp çektiği Hyoni TV yayınlanmıştır.

İsim : Shin Jaehyuk

Doğum Tarihi : 7 Şubat 1994
Boy : 1,90
Hakkında ki bazı gerçekler :
*Ryu Seungryong'u rol modeli olarak görüyor.
*İdel tipi Min Hyorin
*EXO'dan D.O'ya benzemesi ile biliniyor. (Fakat o bundan hoşlanmıyor. Birine benzeyen bir kişi olarak tanınmak yerine model olarak tanınmayı tercih ediyor.)
*Örgü kazaklar, hırkalar ve bol pantalonlar giymeyi seviyor.
*Önceden 110 kilo civarındaymış ama model olabilmek için 40 kilo vermiş!
* KNTM(Korea's Next Top Model)de söylediğine göre en unutulmaz anı Beenzino'nun "How Do I Look" MVsi için Lee Cheolwoo ile çektiği sahneymiş.
*Kilo vermek için sadece su içtiği bir diet uygulamış.
HyeongSeop Daegu – Kore’de babası Sungcheol,annesi Sookyoung ve küçük erkek kardeşi Myungseop’la büyüdü. O, büyük hayalleri olan çekici bir çocuktu; favori idolü TVXQ’dan Changmin gibi ünlü bir şarkıcı olmak istiyordu. İnce ve uzun figürü aynı zamanda büyük kulakları ve ön dişleri yüzünden okuldaki lakabı fareydi. Lee Soo Hyuk’un fotoğrafını gördüğünde kuzenleri gibi bir saç stilisti olmak için okuyordu. İnsanlar ona Lee Soo Hyuk’a ne kadar benzediğini söylüyorlardı, HyeongSeop da modelliği deneyebileceğini düşündü. Bir süre sonra Seul’e taşındı, bir modellik akademisine girdi ve kontrat elde etmeyi denedi fakat çoğu tasarımcının kıyafetleri için fazla inceydi bu yüzden daha fazla yemeye ve kas yapmak için vücut çalışmaya başladı.

Seul’deki yaşamı
Kariyerine başlamak için Seul’e taşındı ve 2015’in ilk yarısına kadar orada yaşadı. Kariyeri her yıl daha da büyüdü ve Kore’nin en çok tanınan modellerinden biri haline geldi. HyeongSeop’un kendine ayıracak fazla zamanı yoktu ama olduğunda gece geç saatlerde filmlere gitmeyi severdi.
Bazen 1llionaire’den arkadaşları Dok2, Beenzino ve The Quiett’ı ziyaret eder, ayrıca birkaç yıldır Choix2 ile yakın arkadaş.
Karma dövüş sanatlarını sever, NIKE koleksiyonuna sahiptir ve mandalinaya bayılır.
Onu hala iş ya da tatil için Kore’ye gelirken görebilirsiniz. Aynı zamanda Avrupa’ya moda şovları ve çekimler için seyahat ediyor. HyeongSeop’un bir seyyah olduğunu söyleyebiliriz! Onun için en iyisini dileyelim ve yakın zamanda dünya çapında bir süper model olmasını umalım!
Onu çekimlerde sigara içerken görmüş olabilirsiniz ama gerçek hayatta HyeongSeop sigara kullanmaz. O, vücuduna çok dikkatli bakar, birlikte eğitim gördüğü diğer model arkadaşlarıyla GetWalkers takımının bir parçasıydı. Yılda birkaç kez ailesini ve hala yakın olduğu çocukluk arkadaşları Namjo ve Youngsik ile buluşmak için anavatanını ziyaret ediyor.
2015’in yazında HyeongSeop Amerika’ya taşındı ve bir podyum modeli olabilmek için sıkı çalışıp kendini geliştirdi. Şu anda Amerika’daki şirketindeki diğer modellerle Manhattan’ın dışındaki bir apartmanda yaşıyor.devamı gelecektir..
EmoticonEmoticon