Lee Sungkyung Hakkında Bilinmeyen 5 Şey

Bu yazımızda sizler için Lee Sungkyung hakkında bilinmeyen 5 şeyi derledik! 

1.     Gong Hyo Jin onun rol modeli. "It's Okay That's Love'' da rol arkadaşı olduklarında Sungkyung mutlu olmuştu.Gong,Sungkyung'un hayal ettiğinden daha nazik ve profesyonelmiş.
Lee Newsen'e verdiği röportajda "Sette oyunculuğuna aşık oldum," dedi. "Araba kazasında yaralandığı halde, bunu dile getirmedi  ve sonuna kadar tahammül etti. İyileşmek için hiç bir yol yaramadığında ve dikişleri çözüdüğünde,bunun üstesinden geldi. Dikişlerine ten rengi yara bandı yapıştırdı ve hiç bir şey olmamış gibi devam etti. Acısını göstermedi çünkü çalışanların endişelenmesini istemiyordu. Onu izledeğimde,onun gibi bir aktrist olmak istedim."
2.     Lee model olarak debut yaptı. 2008 'de 11.sırada yer aldığı Super Model Yarışmasında yarıştı ve Lex Ödülünü kazandı, ve ayrıca 5.sırada yer aldığı uluslararası Asia Pacific Super Model yarışmasında  Unix Hair New Style ödülü kazandı.Ve bu sadece başlangıçtı. En iyi tasarımcıların defilesine çıktı ve bazı en iyi ürünlerin reklamını çekti. 2014 F/W Fashion Week sırasında, 10'dan fazla tv şovunda yürüdü.Ama şu an oyunculuğa yöneliyor. Modellikten keyif alıyor ama oyunculuk hayaliydi.
Etoday röportajında Sungkyung "Bu mode şovları artık birer anı ve son kere olan nasıl dokunaklı olur düşünüyorum" dedi. "Dublaja giderken ağladım. Oyunculuk insanların beni farklı bir yönde göreceği demek.''
3.     Lee piyano çalıyor.Arkadaşlarının tavsiyesi ile model yarışmasına girdiği zaman müzik okulunda öğrenciydi.
Etoday röportajında "7 yaşımda piyano çalıyordum" dedi Lee. "Piyano hayatımda birinci sırada.İlk başta model olabilme fikrini reddetmiştim."
Ama arkadaşları kendisinin bir sınırı olmadığını söylemiş ve böylece yarışmaya girmiş. Ve geri kalan model ve oyunculuk tarihinde,YG Entartainment ve YG Plus tarafından temsil edildi.
4. Lee bir kaç müzik videosuna konuk oldu, Urban Zakapa'nın ''One Two One'' klibi bunlardan biri.
5.  Çok çalışmayı seviyor ve meşgul olmadığı zaman huzursuz olduğunu kabul ediyor.
"Bugünlerde oyunculuğum üzeirne çalışıyorum bu yüzden boş zamanım olduğunda işe geri dönmek ve meşgul olmak istiyorum.Meşgul olduğumda, ara vermeye zamanım olmadığında, ama aslında bir ara vermeye fırsatım olduğunda huzursuz oluyorum.''
Boş zamanında ne yapmayı seviyor? Arkadaşlarıyla buluşmayı,kafeye gitmeyi,kitap okumayı spor yapmayı seviyor.


EmoticonEmoticon