iKON K-Boy Röportajı (B.I tekli Röportaj)

iKON lideri olarak, şu ana kadar en zoru neydi?

Daha fazla zaman oldukça, hayatta kalma (program) bitince, aktivite bitince, her ne bittiyse, her zaman zor oldu. Kalbinde bir delik olması gibi.  Süre daha çok uzadıkça, yapmam gereken şeyler beni kaygılandırdı. Benim için, kim hala bir şey yapamıyor gibi gözükürse, bu beni endişeye düşürür. Ben daha çok meşgulken değilde meşgul değilken rahatsız olan biriyim.(güler) Bu yüzden  sürekli kalbimi sakin tutmaya çalışıyorum.

O zaman bir lider olarak, ne zaman verimli hissedersin?

Um..bu zor bir soru. Pratik ve kayıt yaparken, biz arkadaş ve abi kardeş atmosferine sahibiz. Kısacası benim lider rolüm o kadar büyük olmuyor.


Kore çıkışından beri 1 yıl geçti. Hiç değiştin mi?

Benim yeteneklerim, tabi değişti. Bununla akıl sağlığımda eğitildi gibi. Şimdi, biz bir çok gelişmiş şeye sahibiz. İsteğimiz/tutkumuz devam edecek! Ama bu demek değildir ki, biz buna kolayca elde edeceğiz . Bilmiyorum, eğer biz bununla ilgili sahnedeyken düşünürsek, emin oluruz. Ve daha olgun bir program göstermek için daha çok çalışacağız!

 Bugün,  bere giyen BI,  bir trend makinesi haline geldi.

Hayranlar bunun hakkında ne düşünüyor merak ediyorum. Belki sadece az kısmı bunu beğendiğini söyler.


Çıkışınınızdan sonra en çok gelişen üye kim?

Yunhyung? Diğer insanların ne gördüğünü bilmiyorum. Ama bizim grubumuzda tavrı gitgide büyüyor .  O bizim grubumuzun merkezi diyebilirim.  Onun yanımızda bulunması güneşin bulunması gibi!

"Bu ilginç" dediğin bir üye var mı?

Gerçekten anlayamadığım ve uyuşmazlığımızın olduğu gibi bir şey yok. Bu düşünce aklımda  olmaz bile. Her kişinin farklı olduğunu bilirsek, kişiler ile daha çok  şey öğrenirsek, ne olursa olsun, bir ölçüye kadar, kolayca anlaşır ve çözeriz.

Welcome Back'in sözlerinde, "Sonsuza kadar yavaşça gidelim" diye bir söz vardı. Ne tür bir duyguyla bunu yazdın?

Sadece bazı insanlar ve arkadaşlıklar sonsuza kadar sürebilir,  ve bir sürü anlaşmazlıklardan dolayı ayrılanlar var. Ama umarım benim hayranlarımla, üyelerimle ve ailemle ilişkim uzun zaman sürer. Bu kısa bir zaman değil ve herhangi bir acele olmadan uzun bir zaman gideceğiz, buna kalbimi koyarım.(Biraz utandı) benim düşüncelerim şimdiye kadar hala değişmedi.


Bu günlerde, sözleri nasıl yazıyorsun?

Aslında ilk önce başlığını yazarım ve daha sonra sözlerini yazarım. Eğer günlük hayattan, konuşmadan, ya da filmlerden ilham alırsam, önce buna göre bir başlık yazarım ve sonra sözlerini yazarım. Tabiki ben şimdi bu tur boyunca,  bir sürü yazdım. Hayranlara , şarkıları daha nasıl bir formda dinleteceğimi bilmiyorum, ama lütfen bunu dinleyin!

Lütfen hayranlarına Japonca bir şey söyle.

Lütfen bizi çok sevin!


KR-ENG:  hanbinaw
TR : Rae Isul
EmoticonEmoticon